Hledáme partnery v Evropě !

Jste distributor nebo výrobce městského mobiliáře? Máte zájem o rozšížení svého portfolia? Hledáme právě Vás!

Kontaktujte nás !!!

Dáváme duši Vašim prostorům.

Městský mobiliář

Dodáváme kvalitní produkty jak pro vnitřní vybavení místností tak venkovní vybavení, fitness zonami a produkty pro dětské parky. Zavázali jsme se vytvářet trvalé hodnoty svou profesionální prací s důrazem na dlouhodobou udržitelnost. S tímto nadhledem jsme zavedli přísný proces kontroly kvality, který vám zajistí nejlepší kvalitu a dodané produkty se stanou skvělým přírůstkem do vašeho prostoru pro nadcházející roky.

Nabízíme lavičky, koše, piknikové stoly, stojany na kola, a mnoho dalšího!

Značka PARIS Site Furnishing & Fitness equipment dokonce nabízí i zakázkové produkty, které jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny vaše potřeby.

Cvičte se zábavou, kdykoli a kdekoli.

Venkovní fitness stroje

Změníme váš prostor na revoluční, bezplatné fitness centrum s více než 35 nejkvalitnějšími venkovními posilovacími stroji. Každé zařízení je navrženo tak, aby přispívalo k úplnému tréninku vašeho těla. Přeměňte svůj prostor na vaši vysoce výkonnou venkovní fitness zónu. 

Ať už je to bytový komplex nebo sousední nebo pěší stezka, venkovní fitness vybavení zlepšuje vaše prostředí a přispívá ke zdravému životnímu stylu.

 

Nejžádanější produkty máme připraveny k výrobě s možností okamžitého CIF odeslání.

Rychle k odběru

Profesionálním a robusním zpracováním naše produkty překonají Vaše očekávání. Pro nejprodávanější položky máme rezervované kapacity a materiály vždy skladem. Zaručujeme, že tyto produkty budou odeslány do dvou týdnů po uhrazení objednávky. Samotné sestavení je rychlá a snadné, ať už je to lavička v parku, piknikový stůl nebo kontejner na odpadky.

V neposlední řadě bude váš prostor vylepšen moderním, vysoce kvalitním vybavením komerční úrovně.

Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací.

Zakázky na míru pro nás nejsou problém, řekněte si co potřebujete !

Úpravy na zakázku a plakety

U vybraných produktů umíme zajistit úpravy podle zákazníkovy preference. Nejedná se jen o barevné provedení, designové úpravy, ale také branding dle potřeby. Často se jedná o přímé vyřezání do kovu, kdy není problém zajistit skoro jakýkoli tvar.

Zároveň jsme schopni všechny produkty osadit plaketou na přání klienta, toto řešení je velmi elegantní a velmi decentně vloží do produktu duši.

Vždy s klientem konzultujeme, avy výsledný produkt nestratil na praktickém užití a byl stále vysoce kvalitní a bezpečný.

Speciální nábídka 2017 pro Evropský trh !!!

Kontaktujte nás ! Postaráme se o Vás ! 🙂

Centrála

PARIS Site Furnishing & Fitness equipment (Tiercell Technology Inc.)
259 Third Concession Road, P.O. Box 490, Princeton, Ontario, Canada, NOJ 1V0

Zastoupení v EU

Martin Měřínský, +420 605 157243, merinsky@merinsky.com, Česká republika