Hledáme partnery v Evropě !

Jste distributor nebo výrobce doplňků pro osobní a užitkové vozy? Rozšiřujete portfolio? Hledáme právě Vás!

Kontaktujte nás !!!

Sníh už nikdy nebude Váš nepřítel.

SnowBear - Sněžné pluhy

SnowBear - Sněžné pluhy a příslušenství jsou tím pravým partnerem pro Vaši práci se sněhem, ideální pro příjezdové soukromé cesty a malé obchodní parkoviště. Jednoduchá konstrukce pluhu snižuje počet dílů, které způsobují problémy s komerčními sněhovými frézami. Všechny nože jsou plně svařeny a následně práškově povrstveny pro lepší ochranu před náročnými zimními podmínkami. 

Ocelový pluh s ocelouvou konstrukcí poskytuje maximální odolnost v náročných podmínkách, ve spojení s pokročilou povrchovou úpravou je zaručena i dlouholetá životnost. Napojení se provácí pomocí CLASS III systému, který není součástí dodávky.

SnowBear - Solní rozprašovače

Solní rozprašovač SnowBear Salt Spreader je ideálním doplňkem pro snežný pluh. Základní 92 litrová varianta má velmi jednoduchou instalaci přímo na klasické tažné zařízení za vozidlo a nevyžaduje žádnou specifickou montáž ani komponenty.

Samozřejmě disponujeme a většími rozprašovači pro průmyslové užití, které se montují přímo na korbu užitkového vozu.

Kdo si hraje nezlobí.

SnowBear - Verze pro UTV

Sněhové pluhy SnowBear jsou vyrobeny tak, aby Vám maximálně usnadnily práci. Mezi standardní funkce patří:

Patentovaný design umožňující odchylku výšky upevnění až o 22cm
Vhodné pro UTV s 2inch (5cm) přijímačem upevnění
Jednoduchý systém uchycení a odjímání
Až 50 krát rychlejší odklízení než se sněhovou frézou
Pohodlně klouže nad nerovným terénem
Zesílený odolný rám

SnowBear - Zametače a další příslušensví

Zametací nástavec pro SnowBear Elite Series je velmi jednoduchý a kromě připojení na nosný rám sněžného pluju je možné jej připojit k jakékoli konfiguraci vysokozdvižné vidlice. Odstraňuje nečistoty, smetí, zbytky sněhu a stojaté vody. Jeho obsluha je jednoduchá, snadná a rychlá. Snadno se připevňuje a odpojuje z vysokozdvižných vozíků, traktorů, díky konvertorům možno připojit i na malé radlice nebo tažné zařízení. Konvertory nejsou součástí standardní dodávky.

Profesionální zkušenosti pro Vaše pohodlí !

SnowBear - Jednoduchá instalace

SnowBear - Sněžné pluhy a příslušenství jsou na míru přizpůsobeny užitným schopnostem vašeho vozu, aby vám maximálně vyhovovaly. Snadná instalace se provádí pomocí šroubů, kterou bez problémů provedete přímo doma. Exponované části jsou ochráněny černá prášková povrchovou úpravou, pro zvýšení odolnosti proti korozi.

SnowBear - Pohodlné použití

SnowBear - Sněžné pluhy a příslušenství zajistí, že vaše starosti se sněhem budou minulostí. Pokud vlastníte užitkový vůz nebo SUV s rámem, máte štěstí, protože SnowBear má řešení právě pro Vás. Montáž a instalace jsou jednoduché a lze je provádět doma bez nutnosti vrtání. Čepel sněhového pluhu SnowBear je vyrobena z oceli, která byla práškově lakována a je vyrobena tak, aby odolávala vysoké zátěži a korozi. Pro Vaše pohodlí je možnost ovládat pluh dálkovým ovládáním z pohodlí a tepla vašeho vozu.

Speciální nabídka 2017 pro Evropský trh !!!

Kontaktujte nás ! Postaráme se o Vás ! 🙂

Centrála

SNOWBEAR Plows, Spreaders & Equipment (Tiercell Technology Inc.)
259 Third Concession Road, P.O. Box 490, Princeton, Ontario, Canada, NOJ 1V0

Zastoupení v EU

Martin Měřínský, +420 605 157243, merinsky@merinsky.com, Česká republika